Round 3 Final Pairings:

Hole 1:

8:00 AM- Nathan Jeansonne (LSU), Kyle Hogan (Texas Tech), Jason Hong (Purdue)

8:10 AM- Philip Barbaree (LSU), Sandy Scott (Texas Tech), Joe Weiler (Purdue)

8:20 AM- Luis Gagne (LSU), Hurly Long (Texas Tech), Cole Bradley (Purdue)

8:30 AM- Jacob Bergeron (LSU), Ivan Ramirez (Texas Tech), Timmy Hildebrand (Purdue)

8:40 AM- Trey Winstead (LSU), Fredrik Nilehn (Texas Tech), Brian Carlson (Purdue)

8:50 AM- Luke Zieman (Vanderbilt), Trace Crowe (Auburn), Michael Saccente (UNF)

9:00 AM- Will Gordon (Vanderbilt), Jacob Solomon (Auburn), Jack Comstock (UNF)

9:10 AM- Patrick Martin (Vanderbilt), Wells Padgett (Auburn), Travis Trace (UNF)

9:20 AM- John Augenstein (Vanderbilt), Brandon Mancheno (Auburn), Andrew Alligood (UNF)

9:30 AM- Theo Humphrey (Vanderbilt), Jovan Rebula (Auburn), Phillip Knowles (UNF)

9:40 AM- Brendan O'Reilly (Illinois), Blake Dyer (UF), Sebastian Crampton (Cal)

9:50 AM- Nick Hardy (Illinois), Chris Nido (UF), Ben Doyle (Cal)

10:00 AM- Michael Feagles (Illinois), Alejandro Tosti (UF), Kaiwen Liu (Cal)

10:10 AM- Giovanni Tadiotto (Illinois), John Axelsen (UF), K.K. Limbhasut (Cal)

10:20 AM- Dylan Meyer (Illinois), Gordon Neale (UF), Collin Morikawa (Cal)

 

Hole 10:

8:05 AM- Bobbi Bai (UCF), Austin Hitt (UNC), Blake Wagoner (ASU)

8:15 AM- Donnie Trosper (UCF), Jose Montano (UNC), Paul Chaplet (ASU)

8:25 AM- Juuso Kahlos (UCF), William Register (UNC), Kochiro Ishika (ASU)

8:35 AM- Manuel Elvira (UCF), Preyer Fountain (UNC), Alex Del Rey Gonzalez (ASU)

8:45 AM- Kyler Tate (UCF), Ben Griffin (UNC), Mason Andersen (ASU)

8:55 AM- Dylan Stein (Arizona), William Walker III (UAB), Drew Dewald (Ind)

9:05 AM- Brad Reeves (Arizona), Taylor Eyster (UAB), Mark Goetz (Ind)

9:15 AM- Trevor Werbylo (Arizona), Murray Naysmith (UAB), Jake Grula (Ind)

9:25 AM- David Laskin (Arizona), John Racciatti (UAB), Logan Perkins (Ind)

9:35 AM- George Cunningham (Arizona), R.J. Keur (UAB), Avery Schneider (Ind)

9:45 AM- Laken Hinton (Augusta), Tristan Nicholls (WVU), Vitek Novak (UNT)

9:55 AM- Olof Gunnarsson (Augusta), Matthew Sharpstene (WVU), Jordan Sanders (UNT)

10:05 AM- Broc Everett (Augusta), Philipp Matlari (WVU), Thomas Rosenmueller (UNT)

10:15 AM- Gustav Andersson (Augusta), Etienne Papineau (WVU), Andrew Hudson (UNT)

10:25 AM- Alex Shead (Augusta), Max Sear (WVU), Ian Snyman (UNT)